Enerģētikas sektors

Enerģētikas sektora organizācija izvēlas dokumentu un procesu vadības sistēmu „DocLogix”, lai paaugstinātu efektivitāti. Lai arī šajā sektorā klientu vajadzības ir visai atšķirīgas, piedāvājam virkni gatavu risinājumu, un, ja nepieciešams, sistēmu pielāgojam, lai klienti varētu iegūt sev to, kas tiem nepieciešams. Vairums enerģētikas uzņēmumu izvēlas mūsu risinājumus administrācijas nodaļas dokumentu pārvaldībai, līgumu pārvaldībai, iepirkumu pārvaldībai un personāla dokumentu pārvaldībai.

Enerģētikas sektora klientu ieguvums ar „DocLogix”

  • Līdz 75% paātrinās tādi dokumentu apstrādes procesi kā dokumentu reģistrācija, nodošana, saskaņošana, apstiprināšana un arhivēšana.
  • Ar personālu saistītie procesi (pieņemšana darbā, atvaļinājumu apstiprināšana, paaugstināšana dabā, pārcelšana uz citu nodaļu vai atbrīvošana no darba) tiek veikta par 50% ātrāk.
  • Līgumu sagatavošanas un saskaņošanas process paātrinās par 50%.
  • Vienkāršāka un labāk uzraugāma iepirkumu pārvaldība.

 

Mūsu enerģētikas sektora klienti

 

Enerģijas un siltuma ražošana un piegādeElektroenerģijas un gāzes piegādeAugstsprieguma enerģijas pārvade

Enerģijas un siltuma ražošana un piegāde

Elektroenerģijas un gāzes piegāde

Augstsprieguma enerģijas pārvade

Naftas terminālisNaftas termināls

(Igaunija)Siltuma ražošana un piegāde

Naftas terminālis

Naftas termināls

(Igaunija)

Siltuma ražošana un piegāde

Klienti par mums

„Šobrīd DocLogix izmantojam tehniskās dokumentācijas pārvaldībai, darbības procesu automatizācijai un daudzās citās jomās.”

Grzegorz Beszczyński (Grzegorz Beszczyński), Kvalitātes vadības sistēmas vadītājs, Wrębowa Sp. z o.o.

“Es ieteiktu DocLogix arī citiem uzņēmumiem, jo uzskatu, ka šī elektronisko dokumentu vadības sistēma ir vislabāk izstrādātais produkts mūsu tirgū.”

Edmundаs Vasonskis, IT vadītājs, Avia Solutions Group

Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.