Projekta dokumentu pārvaldība

Mūsdienīgos uzņēmumos vai institūcijās visa darbība vai tās daļa tiek organizēta projektu veidā. Lai projektu vadība būtu veiksmīga, ir nepieciešami programmu risinājumi. Bez tiem ir ļoti grūti izkontrolēt tik daudz informācijas un komunikācijas. Projektu vadītāji, kuri neizmanto IT rīkus, bieži apjūk projektu dokumentos un ar grūtībām koordinē uzdevumu izpildi. „DocLogix Projekti” ir moderns risinājums efektīvai projektu dokumentācijas vadībai.

„DocLogix Projekti” ļaus:

  • iniciēt projektu, aizpildot projekta palaišanas dokumentus, ieplānojot ar projektu saistītos uzdevumus/aktivitātes un dodot uzdevumus projekta grupas locekļiem;
  • vērot un kontrolēt, kā projekta komanda pilda dotos uzdevumus;
  • izstrādāt projekta vajadzībām pielāgotus dokumentu saskaņošanas vai uzdevumu izpildes procesus;
  • vienmēr redzēt projekta dokumentu un uzdevumu pašreizējo statusu, rezultātus (pārskatīts/apstiprināts, tiek izpildīts/ir izpildīts), kā arī atbildīgās personas;
  • sagatavot un sniegt pārskatus par projekta stāvokli atbildīgajiem vadītājiem;
  • centralizēti krāt un pārvaldīt visu ar projektiem saistīto informāciju (uzdevumus, saistītos dokumentus, kontaktinformāciju), kā arī redzēt sīku informāciju par veiktajiem grozījumiem.
Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.