VDAR rīki

Lai saviem klientiem varētu piedāvāt rīkus un risinājumus, kas būtu pielāgoti jauno tiesību aktu un regulu ieviešanai,  ar kuriem esam papildinājuši „DocLogix” sistēmu.

Produkta rīki:

Galvenie mūsu radītie rīki ir iespēja formēt divu veidu pārskatus:

Pieprasījuma par datu subjektu pārskats:

  • šis pārskats nodrošinās iespēju automatizēti iegūt informāciju par datu subjektu;
  • pārskatīt ar datu subjektu saistītus dokumentus un citus ierakstus izveidotajā pārskatā.

Pārskats sniegs iespēju vieglāk īstenot VDAR regulā noteiktās datu subjekta tiesības saņemt par to „DocLogix” sistēmā esošo informāciju: t. i., datu subjekta tiesības iepazīties ar datiem. Tas jums palīdzēs ātrāk un vienkāršāk atrast informāciju par datu subjektu.

Pārskats par sistēmā veiktajām darbībām:

 

  • šis pārskats sniegs iespēju vieglāk analizēt sistēmā veiktās lietotāja darbības;
  • redzēt datus dažādos griezumos: perioda vai lietotāja perspektīvā, piemēram, kādas darbības ar datiem sistēmā ir veicis lietotājs konkrētā periodā.

Pārskats palīdzēs vieglāk noteikt potenciālos personas datu drošības pārkāpumus, kas saistīti ar nelikumīgu datu izmantošanu, kā arī, lai datu pārvaldītājs īstenotu VDAR regulā noteiktās saistības konstatēt pārkāpumu un informēt par to datu subjektu. Šis pārskats nodrošinās jums iespēju vienkāršāk un ātrāk iegūt informāciju par veiktajiem pārkāpumiem.

Ceram, ka šie rīki jums būs noderīgi, lai izpildītu regulas prasības, izmantojot „DocLogix” sistēmu.

 

Ko darīt, ja ar šiem rīkiem nepietiek?

„DocLogix”, kā platforma, sniedz plašas iespējas realizēt specifiskus individualizētus risinājumus, kuri ļautu jūsu uzņēmumam īstenot regulas prasības atkarībā no uzņēmumā piemērojamiem procesiem, glabājamiem un izmantojamiem datiem.

Ja jums ir jautājumi, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@doclogix.lt vai tālr. +370 5 2745853

 

*Sniegtā informācija nav uzskatāma par regulas darbības skaidrojumu. Pirms jebkādu darbību veikšanas, ņemot vērā regulu, ieteicams konsultēties ar juristiem.

Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.