Kancelejas pārvaldība

Elektroniska dokumentu vadība ir daudz reižu efektīvāka par tradicionālo (kad pārsvarā ir dokumenti papīra formā). Tādēļ arvien vairāk organizāciju ievieš dokumentu vadības sistēmas un visbiežāk sāk ar kancelejas dokumentu elektronizāciju. „DocLogix Kanceleja” nodrošinās vairāk kārtības, samazinās izmaksas un ļaus strādāt efektīvāk.
Lasīt vairāk
ph1

Līgumu pārvaldība

Uzņēmumiem (iestādēm), kas pārvalda līgumus tradicionālajos veidos, bieži rodas daudz problēmu: tiek nokavēti līgumu derīguma termiņi, ieilgst līgumu saskaņošanas un apstiprināšanas procesi, ir grūti ātri atrast nepieciešamo līgumu u. tml. Tas ir sevišķi aktuāli tad, ja līgumu ir daudz. „DocLogix Līgumi” — tas ir moderns risinājums gudrai līgumu pārvaldīšanai.
Lasīt vairāk
Contract_management

Sanāksmju pārvaldība

Uzņēmumiem (iestādēm), kas neizmanto IT rīkus sanāksmju vadīšanai, rodas daudz problēmu: sanāksmes darba kārtība tiek atsūtīta pārāk vēlu un dalībnieki nevar pienācīgi sagatavoties, vadītāji aizmirst par paredzēto sanāksmi, pieņemtie lēmumi tiek īstenoti ļoti lēni u. tml. Tas viss mazina procesu efektivitāti un palielina uzņēmuma (iestādes) izmaksas. „DocLogix Sanāksmes” ļaus vadīt sanāksmes mūsdienīgi un ērti.
Lasīt vairāk
Meeting_manegement

Iepirkumu pārvaldība

Iepirkumu organizēšana ir sarežģīts un bieži vien nesakārtots process. Finanšu nodaļu darbinieki nereti sūdzas, ka iepirkumu procedūras nav formalizētas un katra nodaļa veic šo procesu pēc saviem ieskatiem. Pārējās iepirkumu vadības problēmas — ilga preču pasūtījuma saskaņošana un centralizētas informācijas par iepirkumiem trūkums. Bez šādas informācijas vadītājiem ir grūti pieņemt stratēģiskus lēmumus. „DocLogix Iepirkumi” ļaus sakārtot un paātrināt iepirkumu procesus Jūsu uzņēmumā (iestādē).
Lasīt vairāk
Procurement

Projekta dokumentu pārvaldība

Mūsdienīgos uzņēmumos vai institūcijās visa darbība vai tās daļa tiek organizēta projektu veidā. Lai projektu vadība būtu veiksmīga, ir nepieciešami programmu risinājumi. Bez tiem ir ļoti grūti izkontrolēt tik daudz informācijas un komunikācijas. Projektu vadītāji, kuri neizmanto IT rīkus, bieži apjūk projektu dokumentos un ar grūtībām koordinē uzdevumu izpildi. „DocLogix Projekti” ir moderns risinājums efektīvai projektu dokumentācijas vadībai.
Lasīt vairāk
Project-management

Personāla dokumentu pārvaldība

Personāla dokumenti un ar personālu saistītā informācija ir īpaši jutīga, bet tās vadīšana sagādā daudz raižu atbildīgajiem darbiniekiem. Nereti uzņēmumi (iestādes) cieš lielus zaudējumus, kad nelaimes gadījuma vai citas nopietnas situācijas laikā izrādās, ka darbinieks nav bijis iepazinies ar pašiem jaunākajiem darba kārtības noteikumiem. Lai izvairītos no (apdrošinātos pret) tādām situācijām un rūpīgi pārvaldītu personāla dokumentāciju, piedāvājam izmantot risinājumu „DocLogix Personāls”.
Lasīt vairāk
HR_management

Laboratorijas pārvaldības

Laboratorijas pārvaldības risinājumi – gudrs un elastīgs veids, kā pārvaldīt ikdienas laboratorijas darbus. Šis gudrais risinājums palīdzēs labāk pārvaldīt laboratorijas krājumus, pēc iespējas efektīvāk analizēt paraugus un veikt izmeklējumus, kā arī ietaupīt laiku, sastādot ziņojumus.
Lasīt vairāk
template_laboratory

Pasūtījumu pārvadība

"DocLogix" pasūtījumu vadības risinājums sastāv no specializēta projektu vadības komplekta, kas ražošanas procesiem nodrošina automatizāciju, elastību un pārredzamību. Risinājums palīdz labāk pārvaldīt darba procesus un projektus, izveidot prioritāro uzdevumu sarakstu, apkopot visus pasūtījumus vai ar projektu saistīto dokumentāciju vienuviet. Tāpat tiek nodrošināta iespēja sekot līdzi darbinieku progresam un rezultātiem vienā sistēmā.
Lasīt vairāk
template_work

Riska un incidentu pārvaldība

"DocLogix" riska un incidentu pārvaldība ir izveidots divām galvenajām ražošanas nozares – riska un incidentu vadībai. Saprotam – ja notiek incidents, viss drīz vien var pārvērsties par nekārtību, kuras dēļ var rasties zaudējumi, rezultātā tiek zaudēti dārgie resursi un līdzekļi.
Lasīt vairāk
template_risk

Klientu sūdzsību pārvaldība

„DocLogix” klientu sūdzsību pārvaldības risinājums paredzēts vienam uzdevumam — efektīvai un automatizētai pretenziju pārvaldībai ražošanas uzņēmumos. Viselastīgākais un efektīvākais veids, kā pārvaldīt visu veidu pretenzijas — sākot ar garantijas un pēcgarantijas apkopi, līdz iesniegtajām pretenzijām par produktu.
Lasīt vairāk
customer-claims-management-474x445

Atbilstības risinājums

„DocLogix” atbilstības risinājums tika radīts, izmantojot zināšanas, dokumentāciju un tehnoloģiju.  Vienā drošā sistēmā apvienota dokumentācija, automatizēti noteikumi, paziņojumi, uzlabojumi procesos un konsultatīvi pakalpojumi.
Lasīt vairāk
doclogix-compliance-solution-474x445

Pārdošanas procesu atbalsta (CRM) risinājums

“DocLogix” pārdošanas procesu atbalsta (CRM) risinājums – noderīgs instruments organizācijām, kas vēlās iesaistīt visas ieinteresēto personu grupas informācijas klientiem pārvaldībā (tādā darbībā kā, piemēram, novērošana, uzraudzība, rediģēšana un analīze).
Lasīt vairāk
pardosanas-procesu-atbalsta-crm-risinajums

Iekārtu pārvaldība

Elastīgs un rentabls “DocLogix”  iekārtu tehniskās apkopes risinājums ir radīts, lai nodrošinātu efektīvu pārvaldību, kas saistīta ar rūpniecisko iekārtu, – tiek samazināts tā plānošanai un veikšanai nepieciešamais laiks un pūles.
Lasīt vairāk
iekartu-parvaldiba

“DocLogix” laika un izdevumu reģistrēšana/atskaites

“DocLogix” laika reģistrēšanas un atskaišu programmatūra – vislabākais rīks uzņēmumiem, kas vēlas palielināt produktivitāti, efektīvāk sadalīt resursus un gudri pārvaldīt izmaksas. “DocLogix” programmatūra ir Eiropā atzīta par labāko informācijas un biznesa procesu vadības platformu.
Lasīt vairāk
doclogix-laiko-ir-islaidu-fiksavimasataskaitos-474x445

VDAR rīki

Lai saviem klientiem varētu piedāvāt rīkus un risinājumus, kas būtu pielāgoti jauno tiesību aktu un regulu ieviešanai,  ar kuriem esam papildinājuši „DocLogix” sistēmu.
Lasīt vairāk
GDPR-EN_web-img
Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.