„DocLogix” atbilstības risinājums tika radīts, izmantojot zināšanas, dokumentāciju un tehnoloģiju.  Vienā drošā sistēmā apvienota dokumentācija, automatizēti noteikumi, paziņojumi, uzlabojumi procesos un konsultatīvi pakalpojumi.

Pēdējo gadu laikā tika veiktas būtiskas izmaiņas attiecībā uz veidu, kādā tiek pārvaldīta un ieviesta darbinieku veselība un drošība, lai ievērotu atbilstību apgrūtinošajām un vairumā gadījumu arī sarežģītajām prasībām.

Gan neatkarīgiem valstu regulatoriem, piemēram, Veselības un drošības pārvaldei (Health and Safety Executive, HSE), vietējai pārvaldes iestādei (local authority, LA), ugunsdzēsības dienestam, Pārtikas standartu aģentūrai (PSA), gan arī Aprūpes Kvalitātes komisijai (AKK), Vides veselības ierēdnim (VVI) un Vides aģentūrai (VA) ir dažādi novērtēšanas kritēriji.

Organizācijas, kuras nespēj nodrošināt pareizu atbilstības līmeni saskaņā ar ierosinātajām veselības un drošības vadlīnijām, saskaras ar stingrākiem izpildes nodrošināšanas pasākumiem.

Mēs saprotam, cik svarīgi ir nodrošināt atbilstību, tāpēc esam ieviesuši „DocLogix” atbilstības risinājumu pilnībā visaptverošu lietojumprogrammu, kas papildina mūsu esošo biznesa moduļu platformu.

„DocLogix” atbilstības risinājums jau tika pārbaudīts Valsts veselības aizsardzības sistēmas (National Health Service, NHS) vissarežģītākajā jomā, saņemot „izcilu” AKK novērtējumu.

Risinājuma priekšrocības

Šis pārbaudītais risinājums parūpējas par sarežģītajām un neskaidrajām prasībām veselības un drošības jomā, nodrošinot lietotājam vienkāršu un efektīvu digitālo interfeisu, kuru var izmantot ar „vilkt un nomest” (drag and drop) paņēmienu. Tas piedāvā iespēju izvēlēties iepriekš sagatavotus elektroniskos dokumentus, ko jau ir pārbaudījuši un apstiprinājuši augstākā līmeņa veselības un drošības speciālisti.

Turklāt risinājums nodrošina noteiktu procesu uzlabojumu plānotāju un uzrauga procesu gaitu un rezultātu jebkurā uzņēmējdarbības vai organizācijas jomā, nodrošinot atbilstības uzlabošanu ar pareiziem ziņojumiem.

„DocLogix” atbilstības risinājumu atbilstoši Starptautiskajai standartizācijas organizācijai (International Organisation for Standardisation, ISO) izstrādājusi pieredzējušu veselības un drošības speciālistu grupa, kas saprot, ka tas nav tikai darbderīgs programmatūras produkts. Tieši tāpēc mūsu komanda cieši sadarbosies ar jums visā sistēmas īstenošanas procesa laikā, lai ne tikai palīdzētu jums uzlabot esošos procesus, bet arī nodrošinātu ar visaptverošu elektronisko atbilstības pārvaldības sistēmu, kas arī turpmāk aizsargās jūsu uzņēmējdarbību, darbiniekus, klientus, viesus un apmeklētājus.

Jūs saņemsiet Veselības un drošības konsultanta atbalstu, kuram ir šāda kvalifikācija:

 • CMIOSH (Darba drošības un veselības aizsardzības iestādes sertificēts biedrs);
 • ACQI (Kvalitātes institūcijas sertificēts līdzstrādnieks);
 • Maģistra grāds darba veselības un drošības jomā.

Pieprasiet bezmaksas izmēģinājuma konsultāciju, un ar jums sazināsies kāds no mūsu sertificētajiem konsultantiem.

Mūsu konsultantiem ir šāda kvalifikācija:

 • Maģistra grāds pārvaldības un vadības jomā, kura pamatā ir: kvalitāte, veselība, drošība un labklājība. FinstLM  (Vadības un pārvaldības institūta biedra statusa) kvalifikācija
 • Sertifikācijas statuss: darba drošība un veselība (CMIOSH)

„DocLogix” atbilstības risinājums ir veidots uz „DocLogix” platformas. Tieši tāpēc to var viegli papildināt ar citiem uzņēmējdarbības modeļiem, piemēram, cilvēkresursu, līgumu pārvaldības un daudzām citām jaudīgām lietojumprogrammām. Tāpat tas nodrošina vispusīgu dokumentu un procesu pārvaldības risinājumu jūsu organizācijā.

Rezultāti, kādus varat sagaidīt no „DocLogix” atbilstības risinājuma:

 1. a) iIzcilu AKK audita rezultātu veselības aprūpes jomā;
  b) 100% atbilstību
  c) atbalstu, lai sasniegtu:
 • kvalitātes pārvaldības sistēmas standartu — ISO 9001
 • vides vadības sistēmas standartu — ISO 14001
 • darba veselības un drošības standartu — OHSAS 18001
 • biznesa nepārtrauktības modeļa standartu — ISO 22301

Funkcionalitāte

 • Iepriekš sagatavotu un apstiprinātu dokumentu nodrošināšana.
 • Ļoti jaudīga meklēšana starp tūkstošiem dokumentu.
 • Dinamiski paziņojumi par jebkura dokumenta derīguma termiņa beigu tuvošanos.
 • Visu dokumentos veikto izmaiņu izsekojamība sistēmas uzdevumu žurnālā.
 • Pierādīta drošība.
 • Konsultāciju pakalpojumi pieejami pēc pieprasījuma.

health-and-safety-compliance-solution2

Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.