SĪKDATŅU POLITIKA

 Lai tīmekļa vietne darbotos atbilstoši, reizēm Jūsu ierīcē tiek saglabātas nelielas teksta datnes, kuras sauc par sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek saglabāta Jūsu datorā vai mobilo sakaru ierīcē, atverot tīmekļa vietni. Tādējādi vietne var noteiktu laiku „atcerēties” jūsu darbības un iestatījumus (piemēram, pieteikumvārdu, valodu, fontu izmēru u. c. attēlošanas iestatījumus), lai jums nevajadzētu tos norādīt no jauna katru reizi, kad apmeklējat vai skatāt vietni. Sīkdatnes palīdz mums labāk saprast arī Jūsu vietnes skatīšanas uzvedību, piemēram, kuri produkti jums patika vislabāk. Apstrādājot šādu informāciju, varam izveidot tieši Jūsu vajadzībām visatbilstošākos piedāvājumus, pakalpojumus.

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?

Tīmekļa vietne var darboties, arī neļaujot izmantot sīkdatnes, taču vietnes skatīšana, izmantojot sīkdatnes, ir efektīvāka. Jūs varat dzēst vai bloķēt sīkdatnes, taču tādā gadījumā atsevišķas vietnes funkcijas var nedarboties tā, kā paredzēts. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai atcerētos:

  • Jūsu attēlošanas iestatījumus, piemēram, fonta izmēru, izmantoto ierīci, meklēšanas rezultātus un paziņojumu iestatījumus;
  • pēdējo Jūsu apmeklējumu vietnē (statistikas mērķiem) un trīs pēdējās apmeklētās vietnes lapas (lai atvieglotu mūsu palīdzības dienesta darbu, ja jūs sūtītu vaicājumu);
  • vai esat jau piekritis tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes.

Personas dati

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu, un dati par jūsu navigāciju ir mūsu kontrolē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tiem mērķiem, kuri ir noteikti šeit.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un (vai) izdzēst. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras jau ir jūsu ierīcē, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana ierīcē. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo dažādi iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas. Plašāk lasiet šeit: AllAboutCookies.org vai www.google.com/privacy_ads.html.

Atteikšanās no sīkdatnēm

Šajā vietnē varat ļaut izmantot sīkdatnes vai neļaut tās izmantot, nospiežot uz vienas no sniegtajām attiecīgajām saitēm (atļaujat, neatļaujat izmantot sīkdatnes, cits). 

Informācija par sīkdatņu darbību ir izklāstīta tabulā zemāk:

  

PRIVĀTUMA POLITIKA

Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. Šajā privātuma apstiprinājumā tiek skaidrots, kurus jūsu personas datus mēs no Jums vācam, sazinoties ar Jums un ar mūsu produktu, pakalpojumu starpniecību, un kā mēs šos datus izmantojam.

Personas dati, kurus mēs vācam

Mēs vācam datus, lai varētu darboties efektīvi un sniegt Jums vislabāko mūsu produktu izmantošanas pieredzi. Daļu no šiem datiem jūs mums sniedzat tieši, piemēram, administrējot organizācijas licenču datus, iesniedzot meklēšanas vaicājumus, reģistrējot traucējumus, sazinoties ar mums, lai saņemtu tehnisku palīdzību, sniedzot datus, lai saņemtu jaunumu vēstules, norādot kontaktinformāciju. Daļu datu mēs saņemam, fiksējot, kā Jūs izmantojat mūsu produktus. To mēs darām, izmantojot tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes, saņemot kļūdu pārskatus vai datus par izmantošanu no programmatūras, kas darbojas Jūsu ierīcē. Mēs saņemam datus arī no trešajām pusēm.

Kā personas dati tiek izmantoti

Mēs izmantojam savāktos datus, lai varētu analizēt Jūsu uzņēmējdarbības aktivitātes un piedāvāt Jums produktus, kā arī tos pilnveidot un pielāgot izmantošanu Jūsu personiskajām vajadzībām. Šos datus mēs varam izmantot arī saziņai ar Jums, piemēram, informēt par Jūsu profila drošības atjauninājumiem un sniegt informāciju par produktu. Datus izmantojam arī, lai varētu rādīt Jums aktuālākās reklāmas tajos savos produktos, kuri uztur reklāmu, kā arī trešo pušu piedāvātajos produktos.

Kā mēs sargājam Jūsu datus un kam mēs tos sniedzam?

Jūsu personas datus apstrādājam, īstenojot attiecīgus organizatoriskos un tehniskos pasākumus. Savāktā informācija tiek glabāta tik ilgi, cik to pieprasa tiesību akti. Savāktā informācija tiek regulāri pārskatīta un dzēsta, ja tā vairs nav aktuāla.

Savāktā informācija tiek sniegta kompetentām iestādēm, kā to nosaka tiesību akti. Informācija var tikt sniegta valsts institūcijām vai attiecīgajiem dienestiem. Informācija tiek sniegta arī tajos gadījumos, ja ir pamats uzskatīt, ka personiskā informācija ir sniegta nelikumīgi.

Jūsu tiesības

Pieprasījumus sniegt informāciju par apstrādājamiem datiem var sūtīt uz info@doclogix.lt

Jums ir tiesības lūgt izlabot Jūsu personas datus un (vai) apturēt šādu personas datus apstrādes darbības, ja konstatējat, ka dati nav pareizi, pilnīgi vai tie ir neprecīzi.

Jums ir tiesības lūgt dzēst personas datus vai apturēt šādu personas datu apstrādi, ja tie tiek apstrādāti nelikumīgi.

Jums ir tiesības nepiekrist, ka tiek apstrādāti Jūsu personas dati, ja šie dati tiek apstrādāti vai ir nodoms tos apstrādāt nelikumīgiem tiešā mārketinga interešu mērķiem.

Ja neizdodas atrisināt jautājumu tieši, varat vērsties Valsts datu aizsardzības inspekcijā.

Jaunumu vēstules

 Jūsu norādītais e-pasts tiek izmantots, lai nosūtītu Jums informāciju par piedāvājumiem, jaunumiem, aptaujām, akcijām, produktiem, pakalpojumiem un citu informāciju.

Nosūtot jaunumu vēstuli, varam vākt statistikas datus par datu subjekta uzvedību ar paziņojumu, piemēram, vai e-pasta vēstule tika atvērta, uz kurām saitēm tika nospiests.

E-pasts var tikt izmantots reklāmas sniegšanai ar Facebook, Google un citu reklāmas platformu starpniecību, pielāgojot reklāmu mērķauditorijai.

Datu subjektam ir tiesības iepazīties ar saviem personas datiem, pieprasīt izlabot nepareizus, nepilnīgus, neprecīzus savus personas datus, pieprasīt ierobežot datu apstrādes darbības (izņemot glabāšanu) vai dzēst datus (ja piekrišana tiek atsaukta), tiesības uz datu pārcelšanu, kā arī tiesības nepiekrist personas datu apstrādei.

Datu subjektam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu doto piekrišanu apstrādāt tā personas datus tiešā mārketinga mērķiem:

  • saņemot jaunumu vēstuli, nospiežot uz jaunumu vēstules abonēšanas atsaukšanas saites;
  • rakstot uz e-pastu: info@doclogix.lt.

Datu apstrādes termiņš: 3 gadi no piekrišanas saņemšanas dienas.

Personas datus varam nodot trešajām personām, kuras sniedz specializētus pakalpojumus, lai nosūtītu e-pasta vēstules, pielāgotu ar reklāmas platformas starpniecību pasūtāmās reklāmas raksturu.

Ja Jums ir jautājumi vai sūdzības par personas datu apstrādi, varat vērsties pie mums, rakstot uz: info@doclogix.lt vai Valsts datu aizsardzības inspekcijā.

Jaunumu vēstuļu sūtīšanai mēs izmantojam „Mailerlite” platformu. Ja jūs piekrītat saņemt jaunumu vēstules, vienlaikus jūs nododat savus datus un ļaujat tos apstrādāt saskaņā ar „Mailerlite” privātuma politiku un „Mailerlite” lietošanas nosacījumiem.

„Mailerlite” privātuma politika: https://www.mailerlite.com/privacy-policy

„Mailerlite” lietošanas nosacījumi: https://www.mailerlite.com/terms-of-service

 

 

Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Piekrītu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.