DocLogix tiek atzīts par 2016. gada visdaudzsološāko uzņēmumu satura pārvaldības risinājumu sniedzēju.

DocLogix, viens no lielākajiem dokumentu un procesu vadības sistēmu piegādātājiem, tika atzīts par vienu no žurnāla CIOReview “ 2016. gada 20 daudzsološākajiem uzņēmumu satura pārvaldības risinājumu sniedzējiem”.

CIOReview tehnoloģiju žurnāls, neitrāls informācijas avots tehnoloģiju veidotājiem, apspriež uzņēmumu risinājumus ar potenciālu nākotnē mainīt to mērķus. CIOReview otrajā ikgadējā izdevumā par uzņēmumu satura pārvaldību (USP) tiek atklāti “2016. gada 20 daudzsološākie uzņēmumu satura pārvaldības risinājumu sniedzēji”. Šajā žurnālā apkopoti galvenie USP risinājumu sniedzēji, kuri tiecas apmierināt arvien pieaugošo pieprasījumu pēc drošības un labākas pārredzamības un kuri palīdz uzņēmumiem veidot sarežģītas un rentablas USP sistēmas, kas lietotājiem sniedz iespēju dalīties ar informāciju pa dažādiem kanāliem.

“Mums bija liels pagodinājums izvēlēties DocLogix kā vienu no “2016. gada 20 daudzsološākajiem uzņēmumu satura pārvaldības risinājumu sniedzējiem”,” atklāja Džīvans Džordžs (Jeevan George), CIOReview galvenais redaktors.


DocLogix™ – pielāgojams, konfigurējams un viegli mērogojams dokumentu un uzņēmējdarbības procesu pārvaldības risinājums. Tas ir paredzēts informācijas apstrādei, pārvaldei, uzglabāšanai un pieejamības nodrošināšanai, izmantojot efektīvas un vienkāršas metodes.

Ražošanas un finanšu sektora klienti izceļ DocLogix kā ļoti svarīgu platformu, kas uzņēmumos veic darbības ar strukturētu un nestrukturētu informāciju un saskaņo citas uzņēmuma pārvaldības sistēmas, piemēram, ERP, CRM.

“Tā ir ļoti augsta atzinība DocLogix. No mūsu klientiem mēs pastāvīgi saņemam ļoti pozitīvas atsauksmes, bet vienmēr ir prieks saņemt atzinības vārdus no neitrāliem tehnoloģiju ekspertiem, tas ir, šajā gadījumā CIOreview ekspertu paneļa,” atzīst DocLogix valdes priekšsēdētājs Aurimas Bakas.

Par DocLogix

DocLogix™ ir labākais dokumentu un procesu pārvaldības risinājums, kuru izmanto vairāk nekā 300 klientu visā pasaulē. DocLogix produktu portfelī ietilpst: biroja dokumentu pārvaldība, līgumu pārvaldība, cilvēkresursu pārvaldība, projektu dokumentācijas pārvaldība, iepirkumu pārvaldība, tikšanos, inventāra un aparatūras uzturēšanas pārvaldība, kā arī citas lietošanai gatavas aplikācijas. Šīs netradicionālās aplikācijas ir veidotas augstākās kvalitātes uz darbplūsmas uzlabošanu vērstā dokumentu pārvaldības platformā – DocLogix. DocLogix jau 2014. un 2015. gada “Eiropas IT un Programmatūras Izcilības balvu” pasniegšanas ceremonijā tika izraudzīts kā labākais informācijas pārvaldības risinājums Eiropā. Vairāk informācijas: www.doclogix.com

 Par CIOReview

CIOReview ir drukāta formāta žurnāls, ko izdod Fremontā (Fremont), Kalifornijā, un kurā apspriež un izzina daudzos veidus, kurus uzņēmumi izmanto, lai to darbība noritētu netraucēti. Izcilais panelis, kurā darbojas uzņēmumu ģenerāldirektori, Informācijas nodaļu vadītāji un IT viceprezidenti, kopā ar CIOReview redakciju nāca klajā ar “2016. gada 20 daudzsološākajiem uzņēmumu satura pārvaldības risinājumu sniedzējiem” un izveidoja kandidātu sarakstu ar labākajiem piegādātājiem un konsultējošajiem uzņēmumiem. Vairāk informācijas: www.cioreview.com

Komentāri
Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.