Viļņas Universitātes studentiem tiek pasniegts „DocLogix” kurss

Viļņas Universitātes arhīvu pārvaldes katedras trešā kursa studentiem kopš šā gada februāra tiek pasniegts „DocLogix” sistēmas kurss, kura laikā studenti iepazīsies ar sistēmas iespējām un dokumentu pārvaldības specifiku.

„Šis kurss ir labs piemērs tam, kā universitāte reaģē uz tirgus vajadzībām. Apgūstot gan dokumentu pārvaldības teorētiskās zināšanas, gan arī praktiskās produkta, kas kļuvis par tirgus standartu, lietošanas iemaņas, studenti spēs labāk konkurēt darba tirgū, bet vairāki simti valsts, enerģētikas un banku sektora uzņēmumu, kas lieto „DocLogix”, vieglāk atradīs kvalificētus speciālistus”, – apgalvoja „DocLogix” direktors Jaroslavs Gils.

Produkta izsmalcinātības apguvei teorētisko lekciju un praktisko nodarbību laikā, pildot laboratorijas darbus, visa semestra laikā studenti veltīs 12 akadēmiskās stundas. Ar „DocLogix” programmu studentus iepazīstinās uzņēmuma darbiniece lektore Kristina Petrylė.

Pēc kursa pabeigšanas un savu zināšanu pārbaudes eksāmenā studenti kļūs par pieredzējušiem „DocLogix” lietotājiem ar plašām zināšanām par dokumentu pārvaldību.

Par universitāti
Viļņas Universitāte – vecākā un lielākā universitāte Lietuvā, kas dibināta 1579.gadā. universitātē ir 12 fakultātes, 7 institūti ar fakultātes tiesībām un 4 starpfakultāšu pētniecības un akadēmiskie centri. 2013.gadā universitātē studēja vairāk nekā 21 000 studentu, strādāja aptuveni 3700 pasniedzēju, zinātnieku un citu darbinieku.

Komentāri
Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.