„DocLogix” jau darbojas „iPhone” viedtālruņos

Uzņēmums „DocLogix”, kas ir elektronisko dokumentu pārvaldības sistēmas (EDPS) līderis Baltijas valstīs, ir izveidojis jaunu bezmaksas mobilo aplikāciju „iPhone” ierīcēm, ar kuras palīdzību var ērti darboties „DocLogix” sistēmā bez savienojuma ar fiksētu darbavietu. 

Ar mobilo aplikāciju lietotāji var ērti pārvaldīt savus uzdevumu un dokumentu sarakstus, apskatīt, vizēt, apstiprināt un pārsūtīt dokumentus, kā arī izpildīt un uzdot uzdevumus no jebkuras vietas, kur ir pieejams interneta pieslēgums. Mobilā aplikācija atbalsta visus populārākos dokumentu formātus – PDF dokumentus, „MS Office” un attēlus.

Programma ir pieejama lietuviešu, angļu un krievu valodā.

„Uzņēmumu darbinieki pierod pie mobilajām ierīcēm un no tām gūstamā labuma, tādējādi palielinās vajadzība radīt piekļuves iekšējām informācijas sistēmām iespējas, izmantojot viedtālruņus un planšetdatorus. Lai apmierinātu šīs mūsu klientu cerības, mēs esam radījuši „DocLogix” bezmaksas mobilo aplikāciju „iPhone” ierīcēm, kas uzņēmumu darbiniekiem nodrošinās vēl lielāku mobilitāti, pildot savus pienākumus, un tas ļaus paaugstināt darba efektivitāti”, – pastāstīja uzņēmuma direktors Jaroslavs Gils. Sistēmai „Android” paredzētā „DocLogix” mobilā aplikācija tika radīta 2012.gadā.

„DocLogix” mobilo aplikāciju „iPhone” ierīcēm var testēt arī tie lietotāji, kuru uzņēmumā vēl nav „DocLogix” sistēmas. Viņu vajadzībām ir radīta iespēja izveidot bezmaksas savienojumu ar „DocLogix” sistēmas demo versiju un izmēģināt tās iespējas.

Klientiem, kuriem ir vismaz ir pašreizējā „DocLogix 2012 Green” sistēmas versija, vajag vienkārši aktivizēt mobilo piekļuvi, lai uzņēmuma darbinieki, izmantojot mobilo aplikāciju, varētu ar to savienoties.

„DocLogix” plāno arī turpmāk attīstīt abu mobilo aplikāciju funkcionalitāti, lai apmierinātu lietotāju vajadzības.

Lejupielādējiet bezmaksas mobilo aplikāciju un baudiet mobila darba priekšrocības!

 

 

Komentāri
Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.