Prestižā Eiropas konkursā „DocLogix” ieguvis nacionālā uzvarētāja titulu

RSM sponsorētajā Eiropas Biznesa balvas konkursā „DocLogix” kļuva par 2017.‒2018. gada nacionālo uzvarētāju. Šis ir lielākais uzņēmējdarbības konkurss Eiropā.

Decembrī tika publicēts saraksts ar 2898 „uzmanības vērtiem” uzņēmumiem, kas uzskatāmi par izcilas uzņēmējdarbības piemēriem. No šī saraksta neatkarīga žūrija, kurā bija iekļauti spēcīgākie biznesa līderi, politiķi un akadēmiķi, „DocLogix” novērtēja kā labāko Lietuvas uzņēmumu digitālo tehnoloģiju kategorijā. Tagad „DocLogix” pārstāvēs Lietuvu konkursa finālā.

Adrians Trips, Eiropas Biznesa balvas konkursa izpilddirektors, teica: „Šis ir lielisks panākums. „DocLogix” ir neapšaubāms savas jomas līderis. Būt nacionālajam uzvarētājam nozīmē strādāt veiksmīgi, ētiski, novatoriski un būt vienam no labākajiem Eiropā. Vēlam jums vislielākos panākumus fināla kārtā!”

22.‒23. maijā „DocLogix” pārstāvji dosies uz Varšavu, kur uzņēmums cīnīsies finālā. „DocLogix” piedalīsies uzņēmējdarbības jautājumiem veltītajā līderu sanāksmē un noslēguma ceremonijā, kurā tiks paziņoti RSM sponsorētā 2017.‒2018. gada Eiropas Biznesa balvas konkursa galīgie uzvarētāji.

Šis ir jau vienpadsmitais gads, kopš tiek organizēts konkurss par Eiropas Biznesa balvu, kura galvenais mērķis ir visā Eiropā atbalstīt spēcīgākas un veiksmīgākas uzņēmējdarbības attīstību. Šogad konkursā piedalās vairāk nekā 110 000 uzņēmumu no 34 valstīm. Starp sponsoriem un sadarbības partneriem ir tādi uzņēmumi kā „RSM”, „ELITE”, „Germany Trade & Invest”, „PR Newswire”, „Bureau Van Dijk” un „SDL Managed Translation”.

Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju medijiem, intervijas vai veikt izpēti, lūdzam sazināties ar

„DocLogix”: Judita Kodiene (Judita Kuodienė), mārketinga projektu vadītāja, e-pasts jkuodiene@doclogix.com, mob. tālr. +370 685 96533

Eiropas Biznesa balvas konkurss: Vanesa Vuda (Vanessa Wood), Eiropas Biznesa balvas konkursa pārstāve, tālr. +44 (0) 796 666 6657, e-pasts vanessa.wood@businessawardseurope.com; grace.harley@businessawardseurope.com

 

Par Eiropas Biznesa balvu

Eiropas Biznesa balvas galvenais mērķis ir visā Eiropā atbalstīt spēcīgākas un veiksmīgākas uzņēmējdarbības attīstību.

Eiropas Biznesa balvas programma Eiropas uzņēmējdarbību atbalsta trīs veidos

  • Tā izceļ un atbalsta indivīdu un uzņēmumu panākumus.
  • Tā pievērš uzņēmēju uzmanību biznesa izcilības piemēriem, kam līdzināties.
  • Kopā ar Eiropas uzņēmējiem rīko diskusijas par aktuālām tēmām.

Eiropas Biznesa balvas konkurss tiek rīkots jau vienpadsmito gadu. Šogad konkursā piedalās vairāk nekā 110 000 uzņēmumu no 34 valstīm. Starp sponsoriem un sadarbības partneriem ir tādi uzņēmumi kā „RSM”, „ELITE”, „Germany Trade & Invest”, „PR Newswire”, „Bureau Van Dijk” un „SDL Managed Translation”.

www.businessawardseurope.com

Twitter: @rsmEBA

Facebook: www.facebook.com/businessawardseurope

LinkedIn  uzņēmuma mājaslapa „The European Business Awards”

 

Par RSM

RSM ir sestais lielākais neatkarīga audita, nodokļu un konsultāciju sniedzēju uzņēmumu tīkls, kas darbojas 120 valstīs, apvienojot 800 biroju un 43 000 darbinieku visā pasaulē. Tīkla kopējie ieņēmumi sasniedz 5,1 miljardu ASV dolāru.

Mēs darbojamies kā vienota komanda un dalāmies ar savām iemaņām, zināšanām un resursiem. Mūsu uzņēmumā valda uz klientu orientēta pieeja, kā pamatā ir iedziļināšanās katra klienta uzņēmējdarbībā. Tādējādi mēs viņiem sniedzam iespēju virzīties uz priekšu ar pārliecību un pilnīgi izmantot savu potenciālu.

RSM ir Eiropas Biznesa balvas ģenerālsponsors. Uzņēmums veicina uzņēmējdarbības kompetences un pievērš īpašu uzmanību izcilībai uzņēmējdarbībā.

RSM ir „Forum of Firms” biedrs. Šīs asociācijas biedrus vieno kopīgs mērķis ‒ visā pasaulē veicināt konsekventu un augstu finanšu un audita pakalpojumu standartu ievērošanu.

RSM ir zīmols, ko izmanto neatkarīgu un patstāvīgu grāmatvedības un konsultāciju uzņēmumu tīkls. Pats „RSM International Limited” nesniedz grāmatvedības vai konsultāciju pakalpojumus. Visus uzņēmumus vieno kopīga vīzija: sniegt klientu vajadzībām atbilstīgus augstas kvalitātes pakalpojumus gan vietējā, gan starptautiskā tirgū. www.rsm.global

 

Komentāri
Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.