DocLogix paziņo par savu jauno partneru kanālu tīklu Apvienotajā Karalistē — Retec Solutions

DocLogix ir parakstījis jaunu partnersadarbības līgumu ar speciālistiem, aptverot un ieviešot speciāli izveidotus krājumu tehnoloģiskos risinājumus — Retec Solutions.

Retec Solutions piedāvā pilnīgu un visaptverošu risinājumu mazumtirgotājiem. Viņi strādā ar tādiem klientiem kā Monsoon Accessorise Ltd., Jackson O’Rourke un Kurt Geiger, kas piedāvā dažādus IT pakalpojumus lielām un mazām organizācijām. DocLogix risinājumi veido partnersadarbību ar Retec Solutions, piedāvājot klientiem palīdzību viņu pakalpojumu digitalizācijā. Retec mazumtirdzniecības pieredze ļauj noteikt klientu visbiežāk pieredzētās problēmas, identificēt jomas, kur dokumentu pārvaldības sistēmas risinājumi būtu vērtīgs instruments, un veido pievienoto vērtību klientiem, nodrošinot vienkāršus risinājumus ar DocLogix sistēmas piedāvāto iespēju integrācijas palīdzību.

„Kāpēc mēs izvēlējāmies DocLogix? Mēs izvēlējāmies DocLogix tāpēc, ka mūsu primārais mērķis ir vienmēr nodrošināt vērtību saviem klientiem. Salīdzinot ar citām dokumentu pārvaldības sistēmām, ko piedāvāja citi pakalpojumu sniedzēji, DocLogix ir vienkāršs un rentabls risinājums. Tas izceļas konkurentu vidū ar savu vienkāršo interfeisu un viegli lietojamiem darbplūsmas kartēšanas rīkiem. Tiešsaistes klientu pasūtījumu datu saglabāšana mazumtirdzniecībā ir ierasta lieta. Šo datu pārvaldības un galīgās atsekošanas veids lielākoties ir balstīts uz pareizo programmatūru, un Doclogix ir lielisks rīks šīs opcijas pārvaldībai.”

DocLogix vadītājs Jonas Lukošius sacīja: „Mēs priecājamies, ka esam atraduši partnerus, kuri augstu vērtē savus klientus, cenšamies viņiem piedāvāt globālas inovācijas un ievērot jaunākās tendences. Sākot sadarbību ar šo jauno partneri, DocLogix turpina palielināt savu partneru kanālu tīklu Apvienotajā Karalistē. Mēs ceram tādējādi uzlabot savu reputāciju un pozīcijas šajā valstī. Pašlaik mūsu produkts ar uzticamu un sertificētu partneru tīklu palīdzību ir pieejams vairāk nekā 14 valstīs. Mēs cenšamies saviem partneriem palīdzēt uzturēt un uzlabot viņu kompetenci, kā arī aktīvi kopīgojam savas speciālās zināšanas un resursus.”

Par Retec risinājumiem

Retec ir speciālisti pēc pasūtījuma izveidotu pārvaldīto drukāšanas pakalpojumu (MPS) aptveršanā un ieviešanā. Pārvaldītie drukāšanas pakalpojumi ir drukas pakalpojumu sniedzēju piedāvātas programmas drukas ierīču, tostarp skeneru, faksa aparātu un kopētāju, pārvaldībai. Šis pakalpojums organizācijām sniedz iespēju uzlabot to darbības efektivitāti, produktivitāti un informācijas drošību, uzraugot izlietojumu, aizstājot patēriņa materiālus un apmierinot organizācijas vajadzības. Mēs nodrošinām ilgnoturīgus risinājumus, kas palielina efektivitāti, samazina īpašumtiesību kopējās izmaksas, rada ienākumus no ieguldījumiem un samazina jūsu organizācijas oglekļa dioksīda pēdu.

Papildinformāciju skatiet vietnē www.retecsolutions.co.uk/

Par „DocLogix”

„DocLogix” specializējas dokumentu un uzņēmējdarbības procesu vadības sistēmas radīšanas un ieviešanas jomā. Uzņēmuma produktus izmanto vairāk nekā 350 uzņēmumi un valsts institūcijas dažādās valstīs. Uzņēmums, kas savu darbību Lietuvā sāka pirms 14 gadiem, šobrīd ar partneru starpniecību izplata savu produktu 13 valstīs. Produkts ir ieguvis daudz balvu, arī vislabākā dokumentu un procesu vadības risinājuma Eiropā vārdu. 2016. gadā tehnoloģiju žurnāls „CIOReview” atzina dokumentu un procesu vadības sistēmu „DocLogix” par progresīvāko un daudzsološāko pasaulē. Vairāk informācijas: www.doclogix.lt

Komentāri
Sazinieties ar mums

Vēlaties uzzināt, kā “DocLogix” var palīdzēt Jūsu organizācijai? Sazinieties ar mums, aizpildot zemāk esošo formu.

Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.