Lietuviešu “DocLogix” dibināja uzņēmumu AK, kā arī izmēģina spēkus Omānā un ASV

Grupas “Alna” dokumentu un procesu pārvaldības sabiedrība “DocLogix” kopā ar partneriem Apvienotajā Karalistē (AK) “Brite Advice Limited” dibināja uzņēmumu “DocLogix (UK) Limited”. Lietuvieši arī attīsta izmēģinājumu projektus ASV un Omānas Sultanātā.

Uzņēmuma dibināšana AK – nozīmīgs solis “DocLogix” pretī panākumiem. Sabiedrība no paša darbības sākuma strādā ar partneru starpniecību. Savus produktus tā tikpat kā nepārdod un nelejupielādē. To daro partneri, kuriem pēc apmācībām tiek piešķirtas programmatūras izplatīšanas tiesības un lejupielādētāju statuss. Tātad būtībā viss “DocLogix” biznesa modelis ir balstīts uz sadarbības partneru loku un šī kanāla pārdošanas attīstīšanā.

“Tieša un aktīva dalība starptautiskajā tirgū ļaus labāk iepazīt ārvalstu klientu vajadzības, ātrāk reaģēt uz jaunākajām IT sektora tendencēm, kā arī stiprināt globālo partneru tīklu”, sacīja Tomas Milaknis, “DocLogix” direktors un viens no grupas “Alna” līdzīpašniekiem.

Šobrīd pie “DocLogix (UK) Limited” projektiem strādā 5 cilvēku komanda. Par sabiedrības vadītāju kļuva Aarons Lennoxs, viens no “Brite Advice Limited” dibinātājiem.

“Brite Advice Limited” ir pārvaldības sabiedrība, kuras galvenais mērķis ir ieguldīt jaunos, progresīvajos IT spriedumos un palīdzēt tiem nostiprināties AK tirgū.

Vēlas nostiprināties Omānā

“Ņemot vērā pusgada laikā veikto tirgus izpēti un pēc diskusijām ar dažādiem potenciālajiem partneriem, esam izvēlējušies “Brite Advice Limited”, jo tiem ir vairāk nekā 17 gadu veiksmīga darba pieredze ar dažādiem uzņēmumiem, kas ievieš IT risinājumus. Turklāt, viņi strādā ar tādiem tirgus gigantiem kā “Canon”, “Ricoh” u.c. Ar viņu palīdzību “DocLogix” varēs sasniegt ne tikai lielāku potenciālo klientu skaitu, bet arī liek nozīmīgu uzsvaru uzņēmuma attīstībā svarīgu partneru piesaistei”, – komentēja Milakņa kungs.

Viņš īsi piemin, ka šobrīd “DocLogix” arī strādā pie jauniem projektiem ASV, Kanādā un Tuvo Austrumu tirgū.

Omānas Sultanātā esošajā degvielas uzpildes staciju tīklā “Al-Maha Petroleum” iesākta Iepirkumu risinājuma ieviešana. “DocLogix” platformu un dokumentu vadības funkcionalitāti izmēģina ASV telekomunikāciju pakalpojumu uzņēmums “Tower Communications Expert” (TCE). Tiek veikta arī “DocLogix” Personāla vadības risinājuma integrācija ar sabiedrības “Brother Industries” produktu – “OmniJoin” (videokonferenču programmatūra).

Vislielākā nodarbinātība – vietējā tirgū

VŽ nesen rakstīja, ka “DocLogix” iegulda eksporta attīstībā. Bet līdz šim brīdim lielāko daļu darba vietu atrod vietējā tirgū. No 19 pagājušajā gadā ar jauniem klientiem parakstītiem līgumiem 17 noformēti Baltijas valstīs.

“Pagājušajā gadā “DocLogix” strādāja divos virzienos: turpināja iesāktos darbus Baltijas valstīs un ieplūst Rietumu tirgū, galvenokārt Kanādā un Lielbritānijā. Šīs stratēģijas radītais pārdošanas apgrozījums pieauga par vairāk nekā 18% un piesaistīja jaunus klientus. Kopumā – 19 nauji vārdi. Principā 2016. gadā mēs uzlabojām klientu apkalpošanas servisa kvalitāti, palielinājām produktu skaitu, esam iegājuši jaunā tirgū”, laikrakstam “Verslo žinios” sacīja Andris Girdvainis, “DocLogix” biznesa līnijas vadītājs.
Avots: www.vz.lt

Komentāri
Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.