„DocLogix” tiecas iepazīt klientu vajadzības vēl labāk: uzsākta sadarbība ar pasaules līmeņa IT konsultantiem „Gartner”

Dokumentu un procesu vadības sistēmas radītāji „DocLogix” ir parakstījuši sadarbības līgumu ar „Gartner” – pasaulē vadošo uzņēmumu, kas pēta informācijas tehnoloģiju tendences un sniedz konsultācijas.

Uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 1100 ekspertu, veiks iespēju pētījumu, kā pilnveidot „DocLogix” radītos produktus, lai tie pēc iespējas labāk apmierinātu klientu vajadzības. „Gartner” speciālisti palīdzēs stiprināt arī partneru motivācijas programmu. Sadarbība ar „Gartner” ļaus labāk iepazīt „DocLogix” konkurentus, to radītos risinājumus un stratēģiskos soļus, kā arī nostiprināt savas pozīcijas konkurētspējīgajā ārzemju tirgū.

„Mūsu mērķis ir radīt un attīstīt produktus, kurus klienti vērtētu augstāk un pirktu vairāk. Lai sasniegtu šo mērķi, mums ir nepieciešams skaidrs produktu attīstības plāns, dziļāka dokumentu un uzņēmējdarbības procesu platformu radītāju tirgus iepazīšana, zināšanas, kā likt strādāt jaunākajām tehnoloģijām. Tāpēc sadarbība ar „Gartner” mums ir īpaši nozīmīga. Tā ir īpaša iespēja pārņemt viņu zināšanas un izmantot tās, lai pilnveidotu savu produktu un pakalpojumus” – apgalvo „DocLogix” direktors Toms Milaknis (Tomas Milaknis).

Atgādinām, ka šobrīd „DocLogix” strādā ar jauniem projektiem ASV, Kanādas un Tuvo Austrumu tirgū. Degvielas uzpildes staciju tīklā „Al-Maha Petroleum”, kas darbojas Sultanātā, ir uzsākta Iepirkumu risinājumu ieviešana. „DocLogix” platformu, kā arī dokumentu vadības funkcionalitāti izmēģina „Tower Communications Expert (TCE)”, ASV uzņēmums, kas sniedz telekomunikācijas pakalpojumus. Notiek arī „DocLogix” Personāla vadības risinājuma integrācija IT risinājumus sniedzošā uzņēmuma „Brother Industries, Ltd” produktā – „OmniJoin” (videokonferenču programmatūra).

Par „DocLogix”

„Alna” grupas uzņēmums „DocLogix” specializējas dokumentu un uzņēmējdarbības procesu vadības sistēmas radīšanas un ieviešanas jomā. Uzņēmuma produktus izmanto vairāk nekā 350 uzņēmumi un valsts institūcijas dažādās valstīs. Uzņēmums, kas savu darbību Lietuvā sāka pirms 14 gadiem, šobrīd ar partneru starpniecību izplata savu produktu 13 valstīs. Produkts ir ieguvis daudz balvu, arī vislabākā dokumentu un procesu vadības risinājuma Eiropā vārdu. 2016. gadā tehnoloģiju žurnāls „CIOReview” atzina dokumentu un procesu vadības sistēmu „DocLogix” par progresīvāko un daudzsološāko pasaulē. Vairāk informācijas: www.doclogix.lt

Par „Gartner”

Pasaules līmeņa IT konsultāciju un izpētes uzņēmums „Gartner” savus pakalpojumus sniedz klientiem no 90 pasaules valstīm. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 1100 ekspertu, kuri pēta vairāk nekā 1304 dažādas IT tēmas. „Gartner” speciālisti strādā 26 valstīs un runā 50 valodās, tāpēc uzņēmums var sniegt profesionālas ne tikai pasaules, bet arī vietējā tirgus analīzes. Vairāk informācijas: www.gartner.com

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, vērsties:

Aleksandra Strelcova-Kelpše (Aleksandra Strelcova-Kelpšė), Mārketinga menedžere

E-pasts: akelpse@doclogix.com

Mob.: 8 605 80362

www.doclogix.lt

Komentāri
Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.