e-paraksts-mobile

Lietotne eParaksts mobile ir mūsdienīgs un drošs digitālais rīks. eParaksts mobile saņemšana un lietošana ir bez maksas. To saņemot, lietotājs var elektroniski parakstīt dokumentus, slēgt līgumus, saņemt iestāžu un komersantu pakalpojumus attālināti. Lietotne nodrošina arī e-Identitātes apliecināšanu dažādos iestāžu un uzņēmumu pašapkalpošanās portālos, tostarp sadzīves pakalpojumu, apsaimniekošanas, medicīnas un apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju interneta vietnēs. Ar eParaksts mobile var apstiprināt maksājumus un pakalpojumus bankās (ja Tava banka šādu iespēju ir ieviesusi). Maksājumu apstiprināšanas funkcija eParaksts mobile lietotnē pieejama sākot no versijas 1.28.1.

eParaksts mobile ir iespējams saņemt no 14 gadu vecuma ar derīgu Latvijas Republikas izsniegtu personas apliecinošu dokumentu – pasi, personas apliecību (izņemot ārzemnieku eID karti) vai uzturēšanās atļauju. eParaksts mobile darbojas uz viedierīcēm ar Android 8.0 (vai jaunākām) un ar iOS 13.0 (vai jaunākām) operētājsistēmām. Lai nodrošinātu Eiropas Savienības regulas (eIDAS) īstenošanas akta drošības prasības, iekārtām, kurās izmanto lietotni eParaksts mobile, ir jānodrošina drošs fiziskais atmiņu apgabals (Android – Trusted Execution Environment (TEE), iOS – Secure Enclave).

Jaunākajā DocLogix versijā visas funkcijas ir paredzētas jūsu biznesam!
Sazinieties ar mums par sistēmas piegādi info@doclogix.lv

 

Komentāri
Izmēģināt sistēmu

Ja vēlaties izmēģināt DocLogix sistēmu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu un drīzumā ar Jums sazināsies atbildīgais konsultants.

Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.