Versiju atjauninājumi

Ja iegādāsieties „DocLogix”, Jums būs vienmēr moderns produkts, jo mēs nodrošinām, lai produkts būtu saderīgs ar tehnoloģisko vidi, kas nepārtraukti attīstās (piemēram, jaunākajām operētājsistēmām vai interneta pārlūkprogrammām), un ar mainīgajiem dokumentu pārvaldības regulējumiem (piemēram, jaunajiem e-paraksta standartiem vai prasību integrēt sistēmu ar elektroniskā arhīva informācijas sistēmu).

Jaunas „DocLogix” versijas tiek izstrādātas 2 reizes gadā. Attīstot produktu, īpašu uzmanību pievēršam lietotāju ērtībām, sistēmas darbības ātrumam un inovācijām. Tās ir svarīgākās vērtības, pēc kurām vadāmies, pilnveidojot produktu.

Radot jaunas versijas, cieši sadarbojamies ar saviem klientiem. Šim mērķim pastāvīgi reģistrējam visas klientu vēlmes, bet reizi gadā veicam klientu apmierinātības pētījumu. Tas mums sniedz svarīgu informāciju par to, ko vēlas mūsu lietotāji.

Par „DocLogix” versiju atjauninājumiem interesējieties pa tālr. +370 5 274 5853 vai e-pastu: support@doclogix.com

Vai vēlaties atjaunināt savu DocLogix versiju?

Tālrunis: +370 5 274 5853

E-pasts: support@doclogix.com

Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.