Apmācība

Saviem klientiem piedāvājam „DocLogix” apmācību, kuras mērķis ir sniegt zināšanas un praktiskās iemaņas, lai varētu strādāt ar „DocLogix” sistēmu un maksimāli izmantot tās sniegtās iespējas. Apmācību nodrošinām visiem jaunajiem klientiem, kuri vēlas apmācīt jaunus lietotājus, un jau esošajiem klientiem, kuri vēlas atsvaidzināt savas zināšanas. Apmācības saturu piemērojam klienta vajadzībām un specifikai, taču visbiežāk nepieciešamas divas apmācības programmas:

  • Sistēmas lietotāju apmācība;
  • Sistēmas administratoru apmācība.

Pēc sistēmas lietotāju apmācības pabeigšanas varēsiet produktīvi strādāt ar „DocLogix” sistēmu un izmantot visas instalētās funkcijas. Pēc sistēmas administratoru apmācības pabeigšanas iepazīsieties ar „DocLogix” tehniskajām iespējām un iemācīsieties patstāvīgi konfigurēt sistēmu:

  • Radīt jaunas funkcijas un procesus;
  • Novērst aktuālās problēmas un konfigurācijas trūkumus;
  • Sistēmu piemērot organizācijas vai lietotāju jaunajām vajadzībām.

Apmācības forma: lekcijas, praktiskās nodarbības uzdevumi un diskusijas.
Apmācības vieta un laiks: tiek individuāli saskaņoti ar klientu.

Pēc apmācības pabeigšanas izdodam sertifikātus.

Ja vēlaties uzzināt apmācību grafiku, zvaniet mums pa tālr. +370 5 274 5853
vai sūtiet e-pastu: academy@doclogix.com

Vairāk par DocLogix apmācību pakalpojumiem

Tālrunis: +370 5 274 5853

E-pasts: academy@doclogix.com

Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Es sapratu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.