DocLogix team

Esam vadošais uzņēmums dokumentu un procesu pārvaldības sistēmu jomā. Mūsu pieredze (14 gadi tirgū) ļauj piedāvāt vislabākos risinājumus šajā jomā.

Esam vadošais uzņēmums, kas piedāvā dokumentu un procesu pārvaldības sistēmas. Mums ir 14 gadu pieredze, sniedzam pakalpojumus 350 klientiem visā pasaulē. Mūsu produktu portfelī ir: biroja, līgumu, HR, projektu, iepirkumu un sanāksmju pārvaldība. Visi šie netradicionālie risinājumi ir balstīti uz augstas kvalitātes darbplūsmu, kuru nodrošina dokumentu pārvaldības sistēma – DocLogix. Sniedzam pakalpojumus klientiem valsts, enerģētikas un finanšu sektorā 13 valstīs, izmantojot mūsu sertificētā partnera tīklu un Microsoft Gold Application Development kompetenci. Apliecinot, ka DocLogix nepārtraukti nodrošina izcilus rezultātus, European IT and Software Excellence Awards konkursā sistēma divas reizes tika atzīta par vislabāko informācijas pārvaldības risinājumu Eiropā.

Fakti par uzņēmumu:

70,000lietotāju
350klienti
14gadu pieredze
13valstis

Pieredze un balvas

 20 Most Promising Enterprise Content ManagementDocument Manager Awards 2016
„DocLogix” irEuropean IT Excellence Awards 2015
„DocLogix”European Business Awards
2014-2015
Uzņēmums

20 Most Promising Enterprise Content Management Solution Providers – 2016

DocLogix, viens no lielākajiem dokumentu un procesu vadības sistēmu piegādātājiem, tika atzīts par vienu no žurnāla CIOReview “ 2016. gada 20 daudzsološākajiem uzņēmumu satura pārvaldības risinājumu sniedzējiem”.

Document Manager Awards 2016

„DocLogix” ir iekļuvis Lielbritānijas „Document Manager” (latv. val. –Dokumentu pārvaldītāju”) konkursa finālā. „Document Manager” konkurss tiek uzskatīts par prestižu notikumu Lielbritānijas informācijas un dokumentu pārvaldības sektorā.

European IT Excellence Awards 2015

„DocLogix” atzīts par labāko informācijas un dokumentu vadības risinājumu Eiropā. Šis ir svarīgākais konkurss Eiropā, kurā tiek vērtēti praksē īstenotie IT projekti.

European Business Awards
2014-2015

Uzņēmums „DocLogix” iekļuva prestižajā Eiropas Biznesa balvas izcīņas finālā. Tās mērķis ir veicināt labāko uzņēmējdarbības praksi un inovāciju izplatību Eiropas biznesa kopienā.

European IT Excellence Awards 2014
„DocLogix”Innovation Prize
2013
DocLogix has won theEuropean IT Excellence Awards 2011
„DocLogix”European IT Excellence Awards 2010
„DocLogix”

European IT Excellence Awards 2014

„DocLogix” risinājums iekļuva starp finālistiem trīs kategorijās – kā labākais informācijas un dokumentu vadības risinājums, kā labākais informācijas tehnoloģiju risinājums sabiedriskajam sektoram un kā labākais IT risinājums valsts iestādēm. Šis ir svarīgākais konkurss Eiropā, kurā tiek vērtēti praksē īstenotie IT projekti.

Innovation Prize
2013

DocLogix has won the National Innovation Award in the category of Innovative „DocLogix” uzvarēja nacionālajā konkursā „Inovāciju balva”. Uzņēmums saņēma balvu kategorijā „Inovāciju uzņēmums”.

European IT Excellence Awards 2011

„DocLogix” kļuva par uzvarētāju kategorijā informācijas vadība (ISV). Šis ir svarīgākais konkurss Eiropā, kurā tiek vērtēti praksē īstenotie IT projekti.

European IT Excellence Awards 2010

„DocLogix” kļuva par finālisti kategorijā informācijas vadība (ISV). Šis ir svarīgākais konkurss Eiropā, kurā tiek vērtēti praksē īstenotie IT projekti.

Knowledge Economy Company 2006
Foruma „ZināšanuGolden BIT
2006
„DocLogix” atzīta par labāko

Knowledge Economy Company 2006

Foruma „Zināšanu ekonomika” īpašā balva par „DocLogix” produkta izveidošanu un attīstību.

Golden BIT
2006

„DocLogix” atzīta par labāko programmatūras produktu, kas prezentēts Polijas tirgū.

Kopš 2005. gada mēs esam uzņēmuma „Microsoft” partneris

Sākotnēji uzņēmumam bija neatkarīga

Sākotnēji uzņēmumam bija neatkarīga programmatūras (ISV) piegādātāja statuss. Vēlāk „DocLogix” pirmais Lietuvā pievienojās „Microsoft ISV Royalty” licencēšanas programmai. Šobrīd mums ir „Microsoft” partnera statuss un „Gold Application Development” kompetence.

Mūsu partneri visā pasaulē
DocLogix website is using cookies to enhance your experience. By continuing to use this site, you agree to the use of cookies. Lasīt vairāk par mūsu konfidencialitātes politiku.