„DocLogix” atzīts par šī gada labāko informācijas un dokumentu vadības risinājumu Eiropā

„DocLogix” prestižajā Eiropas informācijas tehnoloģiju (IT) apbalvošanas ceremonijā (European IT & Software Excellence Awards) Londonā tika atzīts par šī gada labāko informācijas un dokumentu vadības risinājumu Eiropā. Komisijai tikai iesniegts veiksmīgi ieviestas sistēmas piemērs aviācijas uzņēmumu grupā “Avia Solutions Group”. Tas ir vienīgais IT risinājumu konkurss Eiropā, kas norisinās katru gadu, šogad finālā piedalījās 83 stiprākie IT uzņēmumi no 32 Eiropas valstīm.

Konkursā tika vērtēti uzņēmumu radītie un praksē pielietojamie IT risinājumi un to nozīme uzņēmumos. Starptautiskā komisija atzina lietuviešu radītā produkta „DocLogix” ieviešanu aviācijas industrijas holdinga kompānijā „Avia Solutions Group” par labāko informācijas un dokumentu vadības risinājumu Eiropā.

„Risinājums, kas ir pelnījis šo nozīmīgo apbalvojumu, tiek izmantots 20 mūsu grupas uzņēmumos visā pasaulē. Nemaz nespējam iztēloties šodienu bez šīs efektīvās informācijas vadības, ” saka „Avio Solutions Group” IT vadītājs Edmundas Vasonskis. Pēc viņa teiktā, uzņēmumu grupā dokumentu aprite ir milzīga – gada laikā dokumentu un procesu vadības sistēmā tiek apstrādāti apmēram 50 tūkst. dokumentu. „Ieviešot „DocLogix” sistēmu, līgumu un dokumentu vadība kļuva ievērojami ātrāka, administrācijas produktivitāte palielinājās par 25 procentiem, personāla dokumentu un rēķinu drukāšanas izdevumi samazinājušies par 60 procentiem,” apgalvo E. Vasonskis.

„Eiropas IT un programmatūras apbalvošana ir vienīgais konkurss Eiropā, kurā tiek vērtēti ne teorētiskie, bet gan pasaules uzmanības cienīgi, praksē īstenotie risinājumi, kam ir praktiska nozīme uzņēmumos,” saka UAB „DocLogix” direktors Jaroslavas Gil. „Tieši tāpēc šī atzīšana mums ir tik svarīga.” Konkursā piedalās neatkarīgi programmatūras veidotāji, ieviesēji un integrētāji. UAB „DocLogix” bija vienīgais Lietuvas uzņēmums, kas nonāca līdz finālam.

Finālā lietuviešu izveidotais risinājums konkurēja ar vēl trīs uzņēmumiem no citām Eiropas valstīm. Viens no tiem bija vācu līderis „Empolis Information Management GmbH”, kas konkursam iesniedza dokumentu vadības risinājuma ieviešanas piemēru starptautiskajā gaisa kuģu ražošanas sabiedrībā „Airbus”.

Šogad bija ceturtā reize, kad sabiedrība „DocLogix” piedalās ikgadējā Eiropas IT risinājumu konkursā, arī 2011. gadā viņu risinājums, kas ieviests „Swedbank”, tika atzīts par labāko informācijas vadības risinājumu. 2014. un 2010. gadā lietuvieši iekļuva starp finālistiem.

Komentāri
Lai pārlūkošana mūsu interneta vietnēs būtu pēc iespējas ērtāka, izmantojam sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot „Piekrītu“, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai. Vairāk par sīkdatnēm un par to, kā no tām atteikties, lasiet „DocLogix“ privātuma politikā.